205/50R17 89V P7 CINTURATO

PIRELLI

205/50R17 89V P7 CINTURATO

205/50R17 89V P7 CINTURATO

8,810.00 ден

На лагер

8,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022897 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P7 Cinturato

Додадовте производ во Вашата кошничка: