205/50R17 89V PremiumContact 6

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

205/50R17 89V PremiumContact 6

205/50R17 89V PremiumContact 6

7,232.00 ден

Out of stock

7,232.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010956-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

89

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: