205/50R17 93H TL ALPIN 5 AO XL

MICHELIN
-10%

205/50R17 93H TL ALPIN 5 AO XL

205/50R17 93H TL ALPIN 5 AO XL

10,242.00 ден

На лагер

10,242.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503165 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: