205/50R17 93V ALPIN 6 XL

MICHELIN
-10%

205/50R17 93V ALPIN 6 XL

205/50R17 93V ALPIN 6 XL

9,774.00 ден

Out of stock

9,774.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505117 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: