205/50R17 93V FR ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE

205/50R17 93V FR ALT WIN 3 XL

205/50R17 93V FR ALT WIN 3 XL

5,860.00 ден

На лагер

5,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013953 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: