205/50R17 93V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

205/50R17 93V GREEN-Max Winter UHP

205/50R17 93V GREEN-Max Winter UHP

3,500.00 ден

Out of stock

3,500.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504946 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: