205/50R17 93V P7cint XL

PIRELLI
-10%

205/50R17 93V P7cint XL

205/50R17 93V P7cint XL

6,183.00 ден

На лагер

6,183.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008436 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: