205/50R17 93V Polaris 5 XL FR

BARUM
-10%

205/50R17 93V Polaris 5 XL FR

205/50R17 93V Polaris 5 XL FR

6,372.00 ден

На лагер

6,372.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024220 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: