205/50R17 93V UHP XL TA

TAURUS

205/50R17 93V UHP XL TA

205/50R17 93V UHP XL TA

4,260.00 ден

Out of stock

4,260.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014503 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: