205/50R17 93V XL W240s2

PIRELLI

205/50R17 93V XL W240s2

205/50R17 93V XL W240s2

8,960.00 ден

На лагер

8,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502742 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W240s2

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: