205/50R17 93W Celsius AS2 XL

TOYO

205/50R17 93W Celsius AS2 XL

205/50R17 93W Celsius AS2 XL

8,530.00 ден

На лагер

8,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500728 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: