205/50R17 93W CROSSCLIMATE+ XL

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

205/50R17 93W CROSSCLIMATE+ XL

205/50R17 93W CROSSCLIMATE+ XL

7,872.00 ден

На лагер

7,872.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015955-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: