205/50R17 93W MA349 XL

MILEVER

205/50R17 93W MA349 XL

205/50R17 93W MA349 XL

3,530.00 ден

Out of stock

3,530.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503832 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: