205/50R17 93W Seasonproof XL

NOKIAN
-10%

205/50R17 93W Seasonproof XL

205/50R17 93W Seasonproof XL

8,676.00 ден

На лагер

8,676.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024080 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: