205/50R17 93Y BRAVURIS 5 XL FR

BARUM
-10%

205/50R17 93Y BRAVURIS 5 XL FR

205/50R17 93Y BRAVURIS 5 XL FR

5,337.00 ден

На лагер

5,337.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502042 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: