205/55 R16 91H QUADRAXER 3

KLEBER
-10%

205/55 R16 91H QUADRAXER 3

205/55 R16 91H QUADRAXER 3

3,852.00 ден

На лагер

3,852.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500861 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

QUADRAXER 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: