205/55 R17 95V Proxes Comfort XL

TOYO
-10%

205/55 R17 95V Proxes Comfort XL

205/55 R17 95V Proxes Comfort XL

6,948.00 ден

На лагер

6,948.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500731 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: