205/55R15 88V ALTIMAX SPORT

GENERAL TIRE

205/55R15 88V ALTIMAX SPORT

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.940 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011045 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Runflat

0

RR

E

WR

E

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.