CONTINENTAL

205/55R16 91H AllSeasonContact

205/55R16 91H AllSeasonContact

6,320.00 ден

Out of stock

6,320.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: AA021211 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H