205/55R16 91H ALT WIN 3

GENERAL TIRE

205/55R16 91H ALT WIN 3

205/55R16 91H ALT WIN 3

3,670.00 ден

На лагер

3,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013764 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: