205/55R16 91H Celsius AS2

OUTLET 2021
TOYO
-15%

205/55R16 91H Celsius AS2

205/55R16 91H Celsius AS2

4,190.50 ден

Out of stock

4,190.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA024129-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS AS 2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: