205/55R16 91H DYNAXER HP4

KLEBER
-10%

205/55R16 91H DYNAXER HP4

205/55R16 91H DYNAXER HP4

3,582.00 ден

На лагер

3,582.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016967 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: