205/55R16 91H E PRIMACY

MICHELIN
-10%

205/55R16 91H E PRIMACY

205/55R16 91H E PRIMACY

6,282.00 ден

На лагер

6,282.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022184 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: