205/55R16 91H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-10%

205/55R16 91H MP47 Hectorra 3

205/55R16 91H MP47 Hectorra 3

3,771.00 ден

На лагер

3,771.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500396 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: