205/55R16 91H MP93 Nordicca

MATADOR

205/55R16 91H MP93 Nordicca

205/55R16 91H MP93 Nordicca

4,070.00 ден

На лагер

4,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502579 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: