205/55R16 91H OB944 TL

TOYO

205/55R16 91H OB944 TL

205/55R16 91H OB944 TL

4,680.00 ден

На лагер

4,680.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502499 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE S944

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: