205/55R16 91H PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

205/55R16 91H PRIMACY 4+

205/55R16 91H PRIMACY 4+

6,084.00 ден

На лагер

6,084.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500492 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: