205/55R16 91H Seasonproof

NOKIAN
-10%

205/55R16 91H Seasonproof

205/55R16 91H Seasonproof

5,553.00 ден

На лагер

5,553.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020973 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: