205/55R16 91H WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-10%

205/55R16 91H WINGUARD SNOW G 3 WH21

205/55R16 91H WINGUARD SNOW G 3 WH21

4,257.00 ден

На лагер

4,257.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502165 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G 3 WH21

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: