205/55R16 91H WR A4

NOKIAN

205/55R16 91H WR A4

205/55R16 91H WR A4

4,890.00 ден

На лагер

4,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010341 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: