205/55R16 91H WR Snowproof

NOKIAN
-30%

205/55R16 91H WR Snowproof

205/55R16 91H WR Snowproof

4,340.00 ден

На лагер

4,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017621 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: