205/55R16 91T TL ALPIN 6 MI

MICHELIN

205/55R16 91T TL ALPIN 6 MI

205/55R16 91T TL ALPIN 6 MI

7,400.00 ден

На лагер

7,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502019 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: