205/55R16 91T TS860

CONTINENTAL
-10%

205/55R16 91T TS860

205/55R16 91T TS860

5,841.00 ден

На лагер

5,841.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010355 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: