205/55R16 91T WinterContact TS870

CONTINENTAL

205/55R16 91T WinterContact TS870

205/55R16 91T WinterContact TS870

6,490.00 ден

На лагер

6,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022678 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: