205/55R16 91T WR D4

OUTLET 2021
NOKIAN
-30%

205/55R16 91T WR D4

205/55R16 91T WR D4

4,207.00 ден

На лагер

4,207.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018228-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: