205/55R16 91T WR D4

NOKIAN

205/55R16 91T WR D4

205/55R16 91T WR D4

6,010.00 ден

На лагер

6,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018228 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: