205/55R16 91T WR Snowproof

OUTLET 2021
NOKIAN
-30%

205/55R16 91T WR Snowproof

205/55R16 91T WR Snowproof

4,207.00 ден

Out of stock

4,207.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022791-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: