205/55R16 91V Bravuris 5

BARUM
-10%

205/55R16 91V Bravuris 5

205/55R16 91V Bravuris 5

4,077.00 ден

На лагер

4,077.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017861 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAUS

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: