205/55R16 91V CROSSCLIMATE 2

MICHELIN

205/55R16 91V CROSSCLIMATE 2

205/55R16 91V CROSSCLIMATE 2

7,160.00 ден

На лагер

7,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500493 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: