205/55R16 91V PremiumContact 6

CONTINENTAL
-10%

205/55R16 91V PremiumContact 6

205/55R16 91V PremiumContact 6

5,751.00 ден

На лагер

5,751.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016955 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: