205/55R16 91V PremiumContact 7

CONTINENTAL
-10%

205/55R16 91V PremiumContact 7

205/55R16 91V PremiumContact 7

5,760.00 ден

Out of stock

5,760.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504316 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: