205/55R16 91V PRIMACY 3 ZP

MICHELIN

205/55R16 91V PRIMACY 3 ZP

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.090 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014966 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Runflat

-1

RR

E

WR

A

Noise

2(071 dB)

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.