205/55R16 91V Wetproof

NOKIAN
-10%

205/55R16 91V Wetproof

205/55R16 91V Wetproof

3,915.00 ден

На лагер

3,915.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023541 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: