205/55R16 91W BRAVURIS 5

BARUM

205/55R16 91W BRAVURIS 5

205/55R16 91W BRAVURIS 5

4,730.00 ден

На лагер

4,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501070 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: