205/55R16 94H Proxes CF2 XL

TOYO

205/55R16 94H Proxes CF2 XL

205/55R16 94H Proxes CF2 XL

3,900.00 ден

На лагер

3,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500730 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: