205/55R16 94H SNOW XL

RIKEN
-10%

205/55R16 94H SNOW XL

205/55R16 94H SNOW XL

3,294.00 ден

На лагер

3,294.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015314 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: