205/55R16 94T NORD MASTER

LING LONG

205/55R16 94T NORD MASTER

205/55R16 94T NORD MASTER

2,920.00 ден

Out of stock

2,920.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504984 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

NORD MASTER

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: