205/55R16 94V Quart5 XL

BARUM
-10%

205/55R16 94V Quart5 XL

205/55R16 94V Quart5 XL

4,338.00 ден

На лагер

4,338.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501071 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: