205/55R17 91H W210s2 r-f

OUTLET 2016
PIRELLI
-50%

205/55R17 91H W210s2 r-f

205/55R17 91H W210s2 r-f

7,250.00 ден

На лагер

7,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009250-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W210s2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: