205/55R17 91V ContiEcoContact 5

CONTINENTAL
-10%

205/55R17 91V ContiEcoContact 5

205/55R17 91V ContiEcoContact 5

8,019.00 ден

На лагер

8,019.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500249 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: